• Dekorační obrázek ve slideru
  • Dekorační obrázek ve slideru
  • Dekorační obrázek ve slideru

Malování pokojů, bytů a rodinných domů

Provádíme kompletní služby v oblasti malování pokojů, bytů a rodinných domů. Svěřte vymalování interiéru vašeho domova profesionálům s dlouholetými zkušenostmi, kteří kladou důraz na ověřené postupy a kvalitní výslednou práci za příznivou cenu.

Dlouhodobá působnost naší firmy na trhu práce v oblasti malířských služeb zaručuje odborný a spolehlivý přístup našich malířů, kteří jsou schopni splnit pracovní zakázku v daném termínu, a to v té nejlepší možné kvalitě.

Samozřejmostí je pro nás dodržování veškerých technologických postupů daných výrobcem, stejně jako komplexní příprava povrchu a důkladný úklid poté, co je celá práce hotova. Na základě vašich přání vymalujeme interiér tak, abyste se v něm vždy cítili příjemně a komfortně po celý den. Zvolit ty správné odstíny a kombinace barev pro váš domov vždy vyžaduje velice dobrou představivost a estetické cítění.

Nebaví vás už zašedlé a okoukané odstíny vašeho bytu či kanceláře? Poraďte se s námi o novém vzhledu a barevném schématu, který vdechne nový život do vašich obytných či pracovních prostor. Naším prvořadým cílem je nabídnout zákazníkovi kvalitní služby s ohledem na jeho přání a preference.

Stejně tak jako paleta malířských barev je i rozpětí našich služeb široké. V rámci klasické výmalby pokojů, bytů, kanceláří a rodinných domů poskytujeme také oškrabání starých nátěrů, vyrovnání nerovností povrchu za pomoci broušení, tmelení či štěrkování omítek a mnoho dalších služeb, jejichž kompletní výčet naleznete v ceníku.